Meeskond

Oleme väike, kuid arenev meeskond, kes teeb oma tööd südame ja rõõmuga, et pakkuda Sulle parimaid koolituskogemusi pikaajaliste praktikute juhendamisel. Töötame igapäevaselt selle nimel, et meie koolitused vastaksid Sinu ootustele ning uued teadmised ja oskused oleksid praktikas kasutatavad.

“Sinu parema tuleviku nimel!” töötavad täna meie meeskonnas: 

Marju Koor (MSc psühholoogia), juhataja 

 

+372 525 3135

Tegelen igapäevaselt ettevõtte töö korraldamisega, et pakkuda meie klientidele personaalseid ja kvaliteetseid teenuseid nii psühholoogilise nõustamise kui koolituste valdkonnas. Loomingulise inimesena meeldib mulle välja töötada kliendi vajadustest lähtuvaid sisekoolitusprogramme, läbi viia koolitusi erinevatele sihtgruppidele ning anda oma panus klientide vaimse tervise toetamiseks läbi psühholoogilise nõustamise. Areneva ettevõttena töötame selle nimel, et meie meeskonda kuuluksid teotahtelised, inspireerivad ja positiivsed koolitajaid. Kiires töötempos aitab mul vajalikku tasakaalu hoida nii armastus kodukujunduse kui iluaianduse vastu. 

“Tee teistele head ja see tuleb ootamatuid teid pidi sulle tagasi”

Karolina Kamenik (MA majandus), koolitusjuht

+ 372 521 5046

Minu ülesandeks on tagada koolituste korralduslik kvaliteet. Hoolitsen selle eest, et nii osalejad kui koolitajad tunneksid end meie juures oodatuna. Meeldivaks väljakutseks on mulle sisekoolituste puhul leida kliendi vajadustele sobivad koolitajad, õppimist toetavad ruumid, koostada hinnapakkumised ning koguda koolitusjärgset tagasisidet. Tulemustele keskendunud inimesena püüan alati klientide jaoks leida positiivseid lahendusi, sest usun, et “igale olukorrale on olemas sobiv lahendus, tuleb see vaid üles leida” 

Kui Sul on idee oma meeskonna sisekoolituseks või soovid koolitajana meie koolituskalendrit mõne inpireeriva koolitusega täiendada, võta julgesti minuga ühendust. 

Scroll to Top